שְׁאֵלָה:
האם עלי לבדוק את המים שלי?
Joe Phillips
2010-11-09 05:44:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חבר ואני בישלנו כמה חבילות בירה והם נוטים להיות בעלי טעמים דומים כשתסיים. האם ניתן לייחס זאת למים? מהן כמה בדיקות שהיית ממליץ לעשות כדי להבטיח שהמים לא גורמים לטעמי טעם?

האם אתה מסוגל לפרט יותר על סוגי הטעמים שאתה טועם בבירות? IMO סביר להניח שזה יהיה חלק אחר בתהליך שלך, כימיה של מים היא המקום האחרון בו הייתי מסתכל.
אני לא ממש יכול להצביע על הטעם. זה לא רע אלא אם כן זה חזק מדי. לחלק מהבירות שלנו בכלל אין את זה.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+2
Jeff L
2010-11-09 05:51:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהחלט לא יזיק לדעת מה יש במים שלך. אולי לא משנה לך כל כך הרבה כרגע, אבל ברגע שתחדד את התהליך שלך ותתחיל להתנסות במתכונים, הידיעה שפרופיל המים שלך יעזור לך לכוונן את הריסות (אם מבשלים את כל הדגנים) ואת תהליכי התסיסה, ובסופו של דבר , הטעמים שלך.

דברים שתרצה לבדוק הם כוללים בין היתר את קשיות המים, רמת ה- pH והכלור. קשיות מים ו- pH ישפיעו על המחית שלך, וכלור יתרום לטעמי לוואי בבירה.

#2
+2
Matt Kellogg
2010-11-09 07:45:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא יכול לדמיין שזה יזיק לבדוק את המים שלך אם אתה משתמש בהם היישר מהברז. אנו משתמשים בדרך כלל במי שתייה זולה בחנות מכולת של 25 ליטר, והיו לנו תוצאות טובות.

שמים טבליות במים כדי להוסיף מינרלים?
אני מצטער שהתכוונתי לשתיית מים, לא מזוקקים. אני אתקן את תשובתי.
#3
+2
Herb
2010-11-09 20:54:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם יש לך טוב משלך כמוני, אתה צריך לדעת מה מגיע מהברז שלך בלי קשר. יש כמה בדיקות שונות שאתה מריץ - ל- CDC יש הרבה מידע טוב על תדירות הבדיקה ועל מה אתה צריך לבדוק. מלבד זאת, יש כמה דרישות מיקרו-תזונתיות לבירה טובה, ורמות שונות של קשיות מים ישפיעו בהחלט על חומרי הטעם הסופיים של המבשל שלך. יש לי כמה ספרים (כרגע לא נגישים) שיש להם הנחיות לאיכות מים, אבל אלה הם סט טוב מאוד ומתאים למה שאני זוכר למחצה.

אני חושד ש @Matt פירושו מי מעיין, לא מים מזוקקים - הם טהורים מכדי להכין בירה טובה באמת, באופן מוזר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...