שְׁאֵלָה:
באיזו תדירות אנשים מחליפים את רכיבי הבישול הפלסטיים שלהם?
PMV
2010-11-10 02:17:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זרקתי לאחרונה את קנה הנדנדה שלי, הוא נהיה מעונן והייתה תקועה בו פיסת אשפה שלא יכולתי לצאת ממנה לכל החיים.

אני זוכר את הגברת בשעה LHBS שאומר לי שאתה צריך להחליף את כל רכיבי הפלסטיק (אפילו הדליים) כל חצי שנה, אבל החנות הספציפית הזו תמיד דוחפת סחורה מיותרת.

אני חושב שניתן להשתמש בדליים ללא הגבלת זמן, או לפחות בזמן שהם ' מחדש בכושר טוב. וניתן להשתמש בחומר העברה כל עוד הם לא טעימים רע מכיוון שעד שאתה משתמש בהם, אתה אמור להיות כמעט חסר תסיסה.

אחד תשובה:
#1
+8
sgwill
2010-11-10 02:22:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זו שאלה נהדרת.

הבעיה בפלסטיק היא שהיא יכולה בקלות לשרוט ולחסן חיידקים. אני בטוח למדי שאפילו שפשוף את היד שלך בחלק הפנימי של דלי פלסטיק גורם לשריטות קטנות.

אני חושב שההנחיה שלך טובה למדי: בדוק את הציוד שלך באופן קבוע והחלף משהו ברגע שהוא מתחיל להקנות. טעם לא פעיל.

יש לי את הדליים שלי במשך שנים, אבל אני מגיע לנקודה של עצבנות לגביהם. בכל מקרה עברתי לבקבוקים טובים יותר, כך שהם מקבלים פחות שימוש. את רוב הצינורות שלי צריך להחליף בתדירות גבוהה יותר מכך.

בסופו של דבר אני נוטה להחליף את הצינורות בתדירות גבוהה יותר ממה שאצטרך כי זה זול יחסית. אני מעדיף לבזבז קצת כסף על צינורות נוספים מאשר לזרוק אצווה שלמה בגלל זיהום.

הייתי צריך להפסיק להשתמש בדלי וללכת על כל הכוס לתסיסה. נראה כי כל אצווה התחילה להיתקל בבעיות. השתמשתי בדלי במשך כ -4 שנים. כל חצי שנה נראה כמו יתר על המידה.
@benr לא החלפתי את הדליים שלי לעתים קרובות, אבל חלק מהצינורות שלי מוחלפים כל 6 חודשים


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...