שְׁאֵלָה:
כיצד יש לאחסן תבואה בתפזורת?
Jeff L
2010-11-09 05:41:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב לבשל כל הדגנים אבל אני מרגיש שאוכל לקצץ בעלויות שלי באופן משמעותי על ידי רכישת חלק מהתבואה שלי בכמויות גדולות, אחסונה ושימוש במידת הצורך. אני יודע שהרבה אנשים עושים את זה, אבל אני לא בטוח מהן שיטות האחסון ה"נכונות "לתבואה בתפזורת.

אני יודע שאצטרך לאחסן אותה בשלמותה ולמעוך אותה בעצמי ביום הבירה, וזה בסדר. האם יש טמפרטורות מומלצות, רמות לחות וכו 'בהן יש לאחסן אותו, או שמספיקה העצה ה"קרירה, הכהה והיבשה "הרגילה?

אני חושב לשמור על חבורה של אמריקן 2 -חבוש לפח אשפה גדול מגומי עם מכסה נפתח במוסך שלי.

mdma .. ביחס לתגובותיך לתשובת טומוקקה. העובדה שיש לי את שתי התמונות בהן השתמשת בין 24 התמונות שמופיעות בפוסט שלי מקרית לחלוטין. לא ידעתי על קיומם של הפוסטים שלך עד שעקבתי אחר התנועה לכאן. בכל הקשור למחירים, אני מפרסם עסקאות ב- Homebrew Finds, אך לא שיווקתי את הפוסט המסוים הזה ככזה, זה היה סיכום של אפשרויות וטכניקות אחסון של תבואה ו- DME לפי הבנתי. אני לא טוען שמדובר במחירים הנמוכים ביותר שיש, אם כי אני מנחש שבמקרים רבים אמזון מספקת את אחד המחירים הטובים ביותר כאשר
ברוכים הבאים לחילופי הבית. אנא השאירו הערות כהערות וצרו תשובה כשאתם מגיבים לשאלה המקורית. תודה.
קיבלתי 18 מכסי חותם גמא במחיר של 120 דולר מהאספקה ​​של חיסונים. זה 6.66 $ למכסה. נמש יש להם זול יותר עדיין. אתה יכול לפרסם קישורים אלה במקום קישורי אמזון. אל תתנו לעובדה שאין לכם איתם הסכם שותפים לדחות אתכם. :)
תודה על קבלת הפנים שלך לקהילה זו. חשבתי שיש יכולת תגובה במקום לענות על השאלה המקורית. אני עדיין לא רואה קישור תגובה לתשובות אחרות, רק לבד. האם עלי לפרסם מספר מסוים של פעמים לפני שהדבר יהיה זמין? בכל מקרה, בכל הקשור לקישורי שותפים, תבחין כי יחסי שותפים אינם בשום פנים ואופן דרישה להופיע בממצאי בית. כל עוד ספק אמין ואמין. כמו כן .. תגובות פתוחות על כל ההודעות ואני כן חוזר ומוסיף מקורות נוספים. אבל באמת, מקום שנקרא נמש? :)
כן, שם מטורף ואתר עצמות חשופות. יש גם אחרים ש"רגילים "יותר. פשוט חפש מכסי חותם גמא - כולם נמצאים בדף הראשון של גוגל. אמזון בדרך כלל טובות, אך במקרה זה המחיר אינו תחרותי במיוחד. (אל תדאג מהתשובה, מנחה יכול לנקות אותה או להעביר את זה לצ'אט).
שבע תשובות:
#1
+6
user76
2010-11-09 06:09:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LHBS שלי הציע את רעיון פחי האשפה. הוא אמר לי להכניס את התבואה לשקית אשפה, לקשור אותה, לפח האשפה האטום לשמירה בטוחה. אמור להימשך זמן מה בשיטה זו.

כך LHBS שלי מאחסן את כל התבואה שלהם למכירה.
יש לך מושג כמה זמן זה ישמור על התבואה?
#2
+5
Blaise314
2011-03-23 06:27:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי מיכל מזון לכלבים מבית Petsmart שיהיה מושלם. הוא מכיל 40-50 קילו של מזון לכלבים ויש לו חלק עליון שמתברג ואוטם. זה היה קצת יקר (40 $?), אבל הוא היה בחוץ כבר שנה ואף מים או עכברים לא נכנסו אליו.

זה נשמע כמו אפשרות טובה למדי; אני חושב שאבדוק את Petsmart!
אם מסתכלים על זה שוב, הפתח בשלי עשוי להיות מעט קטן עבור סקופ בגודל טוב, אבל באופן כללי מיכלים של מזון לכלבים הם כנראה מקום טוב לחפש בו.
גם אני משתמש במיכל מזון לכלבים "אטום" אבל מוולמארט. יש לו גלגלים איטום טוב ותפס חזק, מיכלי מזון לחיות מחמד הם יקרים אבל קצת יותר "מפוארים" בוודאות!
היה לי מזל טוב גם עם מכלי המזון לחיות מחמד.
#3
+2
thebeav
2010-11-09 09:59:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נאמר לי גם על ידי LHBS שדלי פלסטיק סטנדרטיים (בסגנון הום דיפו, לא כיתה מזון) הם בסדר לאחסון תבואה. אם כי תצטרך יותר מאחד לאחסון של 40 ק"ג. תיק. סוג הפלסטיק אינו חשוב. רק וודא שלדלי יש מכסה הולם.

#4
+1
pkaeding
2010-11-09 10:41:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ודא כי בכל אופן שמירתו, הוא נמצא במיכל חסין מכרסמים. לעכברים תהיה סעודה אם הם יתקלו בתבואה המאוחסנת שלכם, והם יקימו חנות בקרבת מקום (או אולי בתוך המכולה שלכם).

נקודה טובה. היו לי כמה עכברים שחרשו דרך שקית אורז של 3 קילו לפני שגיליתי אותם לפני כמה שנים.
#5
+1
mdma
2012-03-08 01:52:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למדתי בדרך הקשה שגרגיר מאבד את הטריות לאחר כ- 12 חודשים והופך לטעימה מעופשת לאחר 24 חודשים. (לקחתי הפסקה מהתבשלות במשך שנתיים, והתחלתי להשתמש שוב במלאי התבואה הקיים שלי. לא הצלחתי להבין מדוע המנות הראשונות טעימות כך ... מה, אבל הבנתי בסופו של דבר שזה התבואה הישנה.)

התבואה מתיישנת מהר יותר כשהיא נותרת חשופה לאוויר (חמצן) ולחות. אם אתה חושב שתשתמש בתבואה בתוך 6-12 חודשים, אז פח אשפה הוא בסדר. ארוך מזה, וכנראה שתשקול משהו שהוא אטום. כדי לשמור על תבואה במצב הכי טרי שאפשר, השתמשו בדלי אטום ובכמה בולמי חמצן.

עבור דגנים מיוחדים, שבדרך כלל משתמשים בהם פחות ונתלים זמן רב יותר מאשר מאלט בסיסי, אני משתמש בחוסך מזון וארוז בכמויות של 0.5 ק"ג ו -1 ק"ג.

ראה גם

#6
+1
tomcocca
2012-03-08 04:08:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פוסט נהדר בדיוק על הנושא הזה אתמול עם הרבה אפשרויות בנושא homebrewfinds: http://www.homebrewfinds.com/2012/03/storage-options-base-grain-specialty.html

נראה כי אפשרות טובה וזולה מאוד היא דליים של 5 ליטר עם מכסי חותם גמא.

.... homebrewfinds פרסמו זאת אתמול, וכי הם משתמשים _ בדיוק_ באותן תמונות כמו שהשתמשתי בשאלתי משבוע שעבר. (ראו קישור בתשובה שלי כאן.) אני מעט סקפטי - הקישורים לאמזון ניתנים להזמנה, והמחירים לא כל כך גדולים. אמזון רוצה 9.49 דולר למכסה גמא. אתה יכול לקנות אותם בפחות מ- $ 4 ליחידה במקום אחר. קיבלתי את הספק שלנו ממיזוג חימום, יחד עם כמה בולמי חמצן.
#7
+1
romaia
2014-08-07 19:03:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בשקיות ואקום אלה המשמשות להפחתת נפח הבגדים, כמו זה:

enter image description here

החלטתי להשתמש בזה לראשונה כשהיה לי 13 ק"ג מאלט שהזדקן, וכבר היו לה כמה באגים (אני לא יודע איך קוראים להם באנגלית). מכיוון שהם זקוקים לחמצן כדי לשרוד (והתיק הזה מסיר את הכל), אחרי כמה שעות יכולתי לראות אותם מנסים להימלט.

עדכון . כך זה נראה:

enter image description here

האם ניסית את הטכניקה הזו עם בישול דגנים? לא ברור מתשובתך.
כן, אני משתמש בהם כדי לאחסן את הדגנים הלא טחונים. ערכתי את תשובתי כדי להוסיף מידע נוסף


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...