שְׁאֵלָה:
איך מצננים לאגר בתקציב?
Fishtoaster
2010-11-09 06:20:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אילו טכניקות היית מציע לקירור לאגר בשלב השהייה? יתר על כן, כמה חשוב ה יציבות של אותה טמפרטורה?

אף אחד עדיין לא נגע ביציבות הנדרשת של טמפרס. אני סקרן כמה זה רגיש.
טמן את הבחור בשלג! השלג אמור לשמור על הבירה על 0-1 מעלות צלזיוס
תֵשַׁע תשובות:
#1
+9
Jeff L
2010-11-09 06:26:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מצא מיני מקרר 4.2 רגל מעוקב (או גדול יותר) בקרייליסט. אני בדרך כלל רואה אותם הולכים בסביבות 50 עד 70 דולר, אבל YMMV תלוי איפה אתה גר. כשהמדפים הוסרו, 4.2 קוב. הרגליים צריכות להיות מספיק גדולות כדי להחזיק רכב.

תפוס בקרת טמפרטורה והשתמש בו עם המיני מקרר. זה יאפשר לך לווסת את הטמפרטורה המדויקת בפנים, מה שהופך אותה למושלמת להתמתנות ולתססת כל סגנון אחר של בירה בטמפרטורה המדויקת שאתה רוצה. הדגמים של Johnson Controls מומלצים לעיתים קרובות מאוד, אך אם טווח המחירים של ~ 80 $ גבוה מהתקציב שלך, ראיתי אותם הולכים ב- eBay בהרבה פחות. אתה יכול גם לבדוק את ה- LHBS שלך או לחפש באינטרנט - לעתים קרובות יש אנשים שנפטרים מההגדרות של החביות הכוללות אותם.

מוסכם. לנסות לשמור על בירה בטמפרטורות מתרפקות ללא איזשהו הגדרת מקרר / מקפיא, תהיה בעיה יותר ממה שהיא שווה.
אני ממליץ להשיג מיני מקרר ללא תא מקפיא. קרוב לוודאי שרכב לא ישתלב ב 4-5 מ"ק. למקרר יש מקפיא. זה גם מקל הרבה יותר להפוך אותו בסופו של דבר ל- kegerator. למרבה הצער, מיני-מקררים כאלה יכולים להיות קשים למצוא. סרקתי קרייגסליסט למשך חודש אחד לפני שוויתרתי ורק קניתי חדש בכ 175 $.
לפעמים קשה להשיג תיאורים טובים מהרשימה של קרייג. אז כשאתה הולך לבדוק מקרר, הקפד להביא איתך קרובי 6.5 גל ו / או דלי אייל כדי לוודא שהם יכולים להשתלב. הייתי צריך לחתוך את המדפים מדלת המקרר שלי, אבל עכשיו זה מתאים באופן מושלם לדלי או לדלי.
בקר ה- Ranco הוא פיסת חומרה מצוינת. הורדתי את שלי מאיביי מפטריוט תמורת 43 דולר חדש לגמרי. חיברתי את חיבור ה- AC בעצמי וזה עובד ללא רבב על הקייזר שלי די הרבה זמן.
#2
+7
LoganGoesPlaces
2010-11-09 23:45:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכי זול = לחלוט בחורף = P


ערוך:

אני יודע שזו שאלה ישנה, ​​אבל אני רואה שזה עדיין מקבל כמה להיטים מעת לעת זמן אז חשבתי שאוסיף קצת לתשובה שלי.

אחד היתרונות של גישה זו (מלבד העובדה שאין צורך בציוד נוסף) הוא שהיא מחזירה אותך לשורשי הבישול.

עונות נהגו להשפיע על הבישול בדרכים בסיסיות. הדרך הברורה היא שתהיה לך תסיסה חמה יותר במזג אוויר חם וקריר יותר בקור. אך גם מכיוון שטעמנו בבירה נוטה להיות קל יותר במזג אוויר חם וכבד יותר בקור.

השהיה הייתה זמינה רק אם היה לך מזג אוויר קר או אם במקרה הייתה לך מערכת מערות שימושית. הטכנולוגיה בהחלט מאפשרת לנו לייצר מוצר עקבי יותר אם אנו מוכנים להפגיז את הכסף.

עם זאת, אני חושב שיש מה לומר על היצמדות לשורשים המתבשלים שלנו. באופן אישי אני מוצא את זה כיף ומרגיש שזה מכריח אותי לחלוט מגוון גדול יותר של בירה במקום לדבוק באותם סגנונות מעטים.

לא ממש מועיל.
אני חושב שהגישה הכי ידידותית לתקציב עד כה. אני לא מאמין שהתשובה המקובלת כרוכה בהוצאות כה רבות. כל כך הרבה בפיגור "תקציבי".
איפה שאני גר זה אף פעם לא נהיה קר מספיק זמן לעשות זאת. אז זו לא אפשרות לכולם. בנוסף מי רוצה לעשות לגברים רק בחורף?
זה אפילו עובד בשבילי בטקסס
#3
+2
J Wynia
2010-11-09 09:14:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לעבור למינסוטה, המקרר / מקפיא של הטבע, שם אני גר? שליטת חום מוסף קלה בהרבה כאשר כל המוסך שלך עומד על 36-38F במשך 4 חודשים בשנה ואינך צריך לעשות הרבה כדי לקבל את הצד הקירור של העניינים.

:-) אותו דבר עם מניטובה, אני מבודד חלק קטן מהמרתף שלי וזה יהיה נחמד וקריר
אני ברוצ'סטר ניו יורק. זה עובר מ 75 ל 25 במהלך יום סתיו. >. <
#4
+2
Scott P
2010-11-09 22:20:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה שזה פיתרון זול וקל. אם יש לך צידנית, אתה יכול כנראה להשיג את כל העניין תמורת 20 $.

Mashers Bay Area

זה באמת תלוי כמה מאמץ אתה רוצה להשקיע בזה וכמה מקרוב אתה יכול לפקח על הטמפרטורה. בניתי צמרמורת תסיסה (http://suburb.semo.net/jet1024/FermChill.htm) אבל הייתי צריך להחליף את הקרח כל יומיים בערך וזה אחרי שביליתי כמה שבועות כשהכל אטום יפה וצמוד. מאז רכשתי מקרר יד שנייה ואני מקבל ויסות טמפרטורה. זה היה פשוט יותר מדי עבודה לפקח מקרוב על הטמפ '.
כֵּן. פרויקט זה כבד מצד ה"תקציב ". אני מסכים שזה ייקח הרבה זמן לנהל.
#5
+2
sfoster
2012-09-14 19:03:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חפר חור בחצר האחורית שלך! ברצינות, חור קטן מסוג בונקר, מספיק גדול כדי להתאים לחלוט שלך, זול למדי לבנייה. בנה לו גג מבודד היטב, וודא שהוא אטום כדי להרחיק מזיקים. טמפרטורות תת קרקעיות קרירות הרבה יותר מעל פני האדמה באזורים חמים, והרבה יותר חמות מעל הקרקע באזורים קרירים יותר. הטמפרטורה נשארת עקבית למדי. אני ממליץ לחפור כ -6 מטר בחצר האחורית שלך ולהפיל מדחום לשם ולזרוק מעט בידוד מעל ולראות מה הטמפרטורה.

אפשרות נוספת היא בישול תת-ימי בבריכה (אם יש לך כזה). אבל זה הרבה יותר מסובך וילדים מתלוננים כאשר הם לא יכולים לשחות כי אבא מתבשל שוב. חחח הנה סרטון של מבשלת בירה תת קרקעית!

Sunk Punk ב- Vimeo

#6
+1
Mark McDonald
2011-07-06 04:39:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מוקדם יותר השנה, בסיסי בישול בסיסי סקר את הנושא המדויק הזה.

רדיו בישול בסיסי

#7
+1
BeerGirly
2016-01-20 22:53:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה כמה סרטוני YouTube כיצד להשתמש במצנן התסיסה Cool Brewing.

מצנן תסיסה מבשל מבשל - כיצד להשתמש בווידאו!

מגניב תסיסה מבשל מבשל (YouTube).

#8
  0
bk0
2012-09-14 21:34:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש גם את מצנן התסיסה Cool Brewing ($ 55). זה עובד בצורה מפתיעה כל עוד אתה מחליף את שקיות הקרח (או כל מה שאתה משתמש כדי לקרר אותו) כל 12-24 שעות.

#9
  0
Bustle
2017-01-13 20:33:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בטמפרטורה קרה / אקלים. השתמש בבקר זמני. היחידה הבסיסית היא בערך 20 $ + חלקים להכנת תיבת חשמל וכבל עבורה. הכניס את המבחן המחוטא לתסיסה שלך. עוטפים את התסיסה בשמיכה. הניחו אותו על גבי כרית חימום שמחוברת לבקר הטמפ '. הגדר את הטמפ 'הרצוי והמאגר בבית בטוח במוסך או סככה לא מחומם. בירה נהדרת בעוד 6 שבועות לערך.

בטמפרטורה / אקלים חמים יותר. כנ"ל אלא לבנות קופסה קטנה מבידוד קלקר. חבר את הבקר ליחידת זרם חלון קטנה שנשבת לתיבה. אתה צריך מקום רב יותר ודרך להתנקז הקונדנס.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...