שְׁאֵלָה:
משאב ניצול הופ
Mike S
2010-11-09 06:40:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעת החלפת כשות (שני זנים וגלולה / תקע / שלם) במתכון, אני רוצה לשמור על IBU כמה שיותר קרוב ליעד המתכון. עם זאת, תרשים הניצול הטוב ביותר שאוכל למצוא הוא ב"עיצוב בירות נהדרות "(ריי דניאלס) והוא דורש מכם לדעת את ניצול הרתיחה בן 60 הדקות של מגוון הכשות.

האם מישהו מודע למשאב המספק ניצולי רתיחה של 60 דקות אלה או מספיק מידע כדי להשלים את חישוב ה- IBU?

כמו כן, כמה שונות יש בשימוש עבור מגוון מסוים . ברור שה- AA יכול להיות שונה למדי עבור אותו הופ, אבל אני מעוניין עד כמה השימוש העקבי במהלך הרתיחה (למשך זמן שרירותי ברתיחה.)

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+2
Simon
2010-11-09 07:05:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה קשה להשיג נכון כיוון שישנן מספר נוסחאות לחישוב IBU. אתר זה כולל תיאור של שני העיקריים ומחשבון מקוון שבו אתה יכול להשתמש כדי לקבל את המספרים שאתה צריך.

שים לב שאף אחת מהנוסחאות אינן מושלמות ותיתן שונה קריאות IBU. חשוב לבחור אחד ולהתאים משם לטעם.

לגבי שונות למגוון נתון ממה שקראתי לא אמור להיות הרבה, ואם יש סביר שיהיה קשה לגלות או לחשב. ניסוי וטעייה עשויים להיות האפשרות הטובה ביותר שלך.

אני בהחלט מסכים עם העצה לבחור אחת ולהישאר עם זה. מה שהכי חשוב זה לדעת מה הטעם של 30 בנוסחה שלך, שאתה יכול להתאים בהתאם.
הצביעו כלפי מטה מכיוון שלא היה שום הסבר שהשאלה המקורית הייתה מחוץ לבסיס עם תיאוריית הניצול.
#2
+2
Bullet86
2011-02-23 19:09:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב את מחשבון IBU בבארסמית '. זמין בכתובת www.beersmith.com. גרסת השביל תאפשר לך להשתמש בה במשך 14 יום, והתוכנית כולה היא 19.99 דולר בלבד. זה מאפשר לך לשנות סוגי ושעות כניסה ומחשב באופן אוטומטי את ה- IBUS שלך על סמך אפשרויות אלה. זה גם מחשב את גודל הרתיחה.

קניתי את BeerSmith, זו בהחלט תוכנית נחמדה מאוד!
#3
+2
Denny Conn
2011-02-23 22:13:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הקלה ביותר להחליף תחליפי הופ היא השימוש בחישוב יחידות המרה של Homebrew. פשוט הכפל את הכשות AA בכמות המתבקשת. לדוגמה, 1 גרם. של 8% כשות AA שווה ל -5 oz. של 16% כשות AA. אין צורך כלל לערב שימוש.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...