שְׁאֵלָה:
שימוש בשמרים ממבשלת בירה מקומית
Bryan
2010-11-10 10:26:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פאב הבירה המקומי האהוב עלי מציע הצעה קבועה לחלוק את השמרים שלהם עם מבשלים ביתיים; הביאו צנצנת & שימלאו אותה עבורך.

מלבד הברור "זה בחינם", מדוע השמרים שלהם רצויים? במה הוא שונה משמרים שאוכל לקנות בחנות אספקת המבשלות המקומית שלי, ומאיפה הם קיבלו את זה?

שאלה זו קשורה ל שאלה זו לגבי השפעות שמרים על מתכון, אבל מעניין אותי גם:

  1. הפרטים מאיפה שמרים מגיעים
  2. כיצד לזהות שמרים רצויים
  3. כיצד לזווג אותו עם מתכון ספציפי
  4. כיצד זנים של שמרים מתפתחים, או כיצד ליצור / לגדל (לא בטוח שזה הגיוני) שמרים בעלי המאפיינים הרצויים למתכון הספציפי שלך
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+5
Matt Utley
2010-11-10 11:18:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איזה סוג של בירות הם מכינים? להרבה מבשלות בירה יהיה "זן בית" בו הם משתמשים כמעט לכל הבירות שלהם. אם הם עושים הרבה בירות בלגיות אז רוב הסיכויים שמרים בלגיים שיוצרים הרבה אסטרים פירותיים ופנולים חריפים. אם מדובר בשמרים של Ale גרמניים, יהיו לה בננה וציפורן כמו תכונות.

פשוט שאל את מבשלת הבירה איזה סגנון שמרים זה (בלגי, גרמני, אנגלי, Saison, אמריקאי וכו '...). בקש ערכי הנחתה ופלוקולציה.

ישנם שם עשרות זני שמרים שונים, כולם בעלי תכונות שונות. זה לא הופך אחד לנחשק יותר מאחר. רק שחלקם מתאימים יותר לבירות שונות. שמרי העונה מעולים לסייסונים מכיוון שהם מחלישים מאוד ומשאירים בירה יבשה. שמרים מנוטינגהאם מעולים לאללים אנגליים מכיוון שהם נקיים ומדגישים מאלט.

ללא הידע והציוד הנכון אינך יכול באמת לגרום לשמרים "להתפתח" כדי ליצור את המאפיינים הרצויים לך. התחילו בקריאה מר. מלטי מההתחלה ועד הסוף. זה צריך לענות על רוב השאלות שלך ביסודיות רבה.

+1 לקישור למר מלטי. זו התחלה נהדרת. בהחלט חיפשתי הפניה. באתר שלהם מופיע הספר, שמרים: המדריך המעשי לתסיסת בירה. זה יכול להיות הצעד הבא למידע נוסף. אם מישהו ימצא מאמרים / הפניות נוספים, אנא תרום!
#2
+2
Jeff L
2010-11-10 11:53:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יתרון אחד בקבלת צנצנת slurry שמרים הוא שלא תצטרך להכין מנה ראשונה; יהיו הרבה שמרים שיוכלו לעלות ישירות לאצווה. תלוי כמה הם נותנים לך, זה עשוי להחזיק לך כמה קבוצות.

מלבד זאת, התשובה של מאט היא ממש במקום.

אני חושב שזו עסקה ענקית. זה לא סתם שלא תצטרך לעשות סטרטר, אבל אני חושב שגם עם סטרטר, מבשלים ביתיים רבים מסתערים עליו. אני יודע שכאשר השתמשתי במנות פתיחה ממבשלת בירה מקומית, אני מקבל תסיסה פעילה הרבה יותר מהר מאשר כשאני עושה מנה ראשונה משלי.
#3
  0
Tim
2010-11-12 02:52:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב ששתי התשובות הקודמות נהדרות, אך דבר אחד שחסר הוא שזה חשוב גם הוא עד כמה המבשלת שומרת על השמרים שלהם ובקרת האיכות הכוללת שלהם. תלוי בבירה שאתה מכין ובאיזו מהירות היא תצרך, אני חושב שחשוב להבין עד כמה המבשלת שומרת על השמרים שלהם. הרבה מבשלות בירה קטנות יותר לא עושות זאת בצורה נהדרת (וכדי להיות הוגנים, אם הם מגישים בירה במקום (כלומר לא מבקבקים) ומעבירים את הבירה שלהם במהירות, זה אולי לא הנושא הקריטי ביותר שלהם).

אז דברים שאחפש:

  • האם הם מבקבקים? אתה צריך לשמור על סטנדרטים גבוהים יותר אם אתה בבקבוק. אם כן, האם היה לך בקבוק מושבת מהם?
  • האם יש להם מעבדה? לא אומר שהם יודעים מה הם עושים, אבל לפחות זה מגלה עניין.
  • כמה זמן הם שומרים את השמרים שלהם? יש מבשלות מבשלות שמרים טריים מספק על בסיס קבוע. אחרים יקבלו שמרים טריים עבור כל מנה. חלקם שומרים על שלהם ורק מבקשים את המאמצים שלהם למקרי חירום.

נושאים אלו חשובים הרבה פחות אם אתה מסתכל בשמרים אחר אייל חיוור שהולך להיות נצרך במסיבה בהקדם. כשהוא מוכן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...