שְׁאֵלָה:
האם כאשר מבשלים שוקולד סטאוט, האם להוסיף את צלעות הקקאו ברתיחה, המשנית או שניהם?
Jeff L
2010-11-09 04:52:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם כאשר משתמשים בצלעות קקאו לבישול שוקולד יציב, האם להוסיף אותם ברתיחה (אם כן, מתי?), בתסיסה המשנית או בשניהם? האם יש מרכיב טוב יותר להוסיף לייצור טעם השוקולד?

אחד תשובה:
#1
+8
rainoftoads
2010-11-09 05:50:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מרבית ממצאי "השוקולד" מקבלים את טעמם משילוב של מאלטים קלויים - מאלט שוקולד, מאלט שוקולד חיוור או מאלט קפה. ישנם יוצאים מן הכלל טעימים, כמו סטאוט השוקולד הכפול של יאנג.

ציצים הם זרעי קקאו קלויים. הם עשירים בשומן (חמאת קקאו חסרת טעם יחסית), שאינה מוסיפה טעם רב ועלולה לגרום לבעיות בשימור הראש אם מכניסים ציצים לרתיחה. אבקת קקאו היא מקור מרוכז הרבה יותר לטעם שוקולד ומגיעה ללא השומן. עם זאת, זהו מוצר מעובד יותר, שאנשים מסוימים היו רוצים להימנע ממנו.

אם אתה משתמש בצלעות, אתה יכול לפצח אותם ולהשרות אותם בוודקה כדי לחטא ולמצות את כל הטעמים המסיסים באלכוהול, ואז זרוק את הציפורניים בתוספת הוודקה לתוך המשנית.

אם אתה משתמש באבקת קקאו, אתה יכול להוסיף אותה לקראת סוף הרתיחה. היזהר מגוש, כי הוא מאוד אבקתי.

הוספתי כבר את ה 8 oz ברתיחה. התוכנית שלי הייתה להשרות את ה -8 oz האחרים בוודקה (כפי שתיארת), אבל רק למשך חצי שעה בערך לחיטוי. התכוונתי אז להשליך את רוב הוודקה ולהוסיף רק את הציפורניים. האם עדיף להוסיף גם את הוודקה?
כנראה שלא תקבלו הרבה מיצוי טעם לוודקה אחרי חצי שעה, כך שלא יזיק להשאיר את הוודקה מאחור.
מדהים, תודה!


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...