שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לחתוך את עלות בישול התמצית שלי?
thaddeusmt
2010-11-09 04:03:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מנסה להפחית את העלות שלי לבירה בלי להשקיע במערך של כל הדגנים. אני יודע שאני די מוגבל במה שאני יכול לצבוט (לא מצליח להסתובב עם צורך בסוכר, שמרים וכשות), אבל כאן במונטנה הוא פועל בערך 40 $ לכל אצווה (אפילו באמצעות שמרים של מונטונס!). ברצוני לצמצם זאת במידת האפשר.

יש טיפים או טריקים שם? מקומות מומלצים לחנות? מותגים לקנות? טכניקות סודיות שאני אפילו לא יכול לדמיין?

תודה!

לעזאזל, לפחות נתת לי מטרה ברת השגה. הוצאתי 70-80+ על מרכיבים מאז שהתחלתי.
זה יהיה מעניין לראות פירוט עלויות עבור שניכם או שניכם.
אצווה של 5 ליטר היא בערך 40 ליטרים, כך ש- 40 דולר למנה זה לא רע, IMHO. אני עם ג'רוד, המנות שלי עוברות בטווח 50-60. אני שמח לשלם גם אותו, כי זה עדיין זול יותר מהבר, ואפילו בחנות המשקאות עבור בירה באיכות דומה.
בהתחשב בערכות כאלה (http://www.n Northernbrewer.com/brewing/recipe-kits/extract-kits/extract-ale-kits/irish-red-ale-extract-kit.html) הם $ 27, * עם * שמרים נוזליים, 40-80 $ על מרכיבים נראה לי ממש גבוה. המשלוח של 7.99 $ במשלוח וערכה זו (והרוב בחנות זו) עדיין נמוכה מ- $ 40. קנו יותר מאחד וחלקו את המשלוח עליהם.
פירוט בסיסי: ערכות הן חנות הבירה המקומית שלי שמתחילה ב 35 $, ובנייה של עצמי בדרך כלל פועלת בערך זהה (1 $ עבור שמרים, כשות הם כמו ... 6 $ / עוז? אז אני מוציא 18 $ דולר עבור אצווה, ואז 17 $ עבור £ 8 של LME פלוס, $ 5 לערך עבור גרגרים כהים ותוספת DME = $ 41 (ish).
לעזאזל! $ 6 / oz עבור כשות ?! ב- LHBS שלי הם הרבה יותר קרובים ל -2 דולר לאונקיה.
לעבור לקנדה שם עלות קניית 6 מארז בירה יכולה לנוע בין 8 ל -15 דולר. ואז ההתבשלות הופכת להיות זולה ממש ...
האם מס הוא כל כך יקר בקנדה?
שמונה תשובות:
#1
+12
Jeff L
2010-11-09 04:13:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 1. השתמש שוב בשמרים שלך . אם אתה מכין מנות מרובות מאותה בירה, או אפילו שתי בירות שונות הדורשות זן שמרים דומה, תוכל להטיל את הווורט (המצונן) שלך ישירות על עוגת השמרים מהמנה הקודמת.

  אם אתה לא מתכנן להשתמש בשמרים שוב מיד, אתה יכול לשטוף את השמרים ולאחסן אותם מאוחר יותר. נושא זה ב- HomebrewTalk ממחיש את התהליך בצורה טובה מאוד.

  כמו כן, כפי שהעיר דומיניק להלן, מבשלות בירה שמחות לרוב להעניק לך חלק מהשמרים בהן הם משתמשים לייצור בירותיהם. אם אתה גר ליד מבשלת מיקרו, בדוק אם אתה יכול לעצור במקום ולבקש כוס (או נהמה!) של slurry slurry; זה יעבור דרך ארוכה, במיוחד אם יאוחסן כהלכה.

 2. מעבר לחליטה חלקית של מחית . אתה לא צריך ללכת על כל הדגנים כדי להתחיל להשתמש בדגנים במתכונים שלך. הכנת מתכוני עיסה חלקית תאפשר לכם להחליף חלק מתמצית המלט בתבואה, ואם תקנו כמה שורות בתפזורת תוכלו להוזיל מעט את העלויות שלכם.

  בישול של פירה חלקי אינו מצריך הרבה יותר מבישול תמציות. תצטרך כמה שקיות מוסלין או ניילון כדי להחזיק את התבואה, ותעשה שלב מחית חלקי לפני הרתיחה (בדרך כלל רק השרייה ושטיפה של שקית דגנים למשך שעה).

 3. 40 דולר למנה נראה גבוה. חפשו מבצעים ומבצעים בחנות מקוונת גדולה כמו אספקת Midwest ו Austin Homebrew, וחפשו חנות לציוד מקומי לבית brew אם עדיין לא עשיתם זאת.

 4. האם החברים שלך נהנים מפירות עמלך? תן להם לזרוק כמה דולרים לקראת האצווה הבאה;)

+1 לחברים שצ'יפס פנימה. יש לי חבר שקנה ​​לי כמה חבילות בירה ועץ בקבוקים כי הוא נגמר כל כך הרבה.
+1 לשימוש חוזר בשמרים שלך. אני ממליץ על כך בחום. שמרים יכולים להחזיק מעמד 7+ שימושים, בשימוש אישי ומקצועי. אם אתה יכול למצוא מבשלת בירה (y) חביבה מספיק כדי לחלוק את השמרים שלהם, אתה במצב טוב. כמו כן, גם העלות נראית גבוהה, אמורה להיות בסביבות 25 $ ... אני משתמש ב- HomeBrewIt.
תגובה נהדרת לגבי השגת שמרים ממבשלת בירה מקומית. כוס slurry יכולה לעבור דרך ארוכה, ולפי מה ששמעתי מבשלות בירה יותר משמחות לתת לכם קצת אם תגיעו בזמן הנכון.
בדוק אם אתה יכול לגרום לחברים לתת חסות לבירות שלך. אני מבשל סיידר לחבר בקרוב - זה הזמן / הציוד שלי, אז הוא משלם עבור כל המרכיבים ומקבל חצי מנה (24/48 בקבוקים)
שימוש חוזר בשמרים יעזור גם לכם להכין בירה טובה יותר, מכיוון שקל יותר להשיג שיעורי קטיפה נכונים. כמו כן, אם אתה מבשל כמה מאותה מנה, השמרים יתאקלמו בורט שלך. עם זאת, הייתי מציע שתשתמשו אולי במחצית העוגה, במקום בעוגת השמרים כולה, מכיוון ששימוש בעוגה כולה יהיה מכריע יתר על המידה ברוב המקרים.
אתה יכול גם לחקור סגנונות ABV נמוכים יותר, שבהם יהיה פחות מאלט - קלים, מריר, יציב איריש יבש יכול להיות פחות מ -4% ועדיין לשאת הרבה טעם.
#2
+3
Dan
2011-11-09 00:12:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 1. באופן אישי בדקתי את אותו הדבר, החנות המועדפת עלי היא morebeer מכיוון שיש להם משלוח חינם ומחירים די טובים.

 2. חפש באתרים כמו homebrewtalk ובדוק אם אתה יכול למצוא קבוצה מקומית שמארגנת קניית תבואה בכמויות גדולות .. ובמקום לקבל דגנים בכמויות גדולות, קבל DME בכמויות גדולות אם אתה מוציא את זמן לפרוץ אותו לשקיות הקפאה או שיהיה לך דלי של 5 ליטר שעליו חותם טוב , או שיש לך חוסך מזון. עם קנייה בתפזורת, אתה כנראה יכול לקבל שקית של 50 ק"ג (כן 50 ק"ג) של DME תמורת 1.60 ק"ג .. שה- LHBS שלך או חנות מקוונת, לא יכולים לגעת בהם .. אני ממליץ על DME בכמויות גדולות על פני LME כי LME מקלקל הרבה יותר קל והוא הרבה מדבקה להתמודד איתה. שילוב נגיד DME LIGHT (נותן לך גמישות באילו סגנונות אתה יכול לחלוט) עם מינימום של דגנים מיוחדים יכול בסופו של דבר להביא לך בירה במחיר זול אמיתי. (או לראות אם אתה יכול להתיידד עם מישהו שעובד במיקרו-בירה מקומית ויהיה מוכן להוסיף את ההזמנה שלך לשלהם) (או נסה לחפש בגוגל "תבואה בתפזורת לקנות מלטנה מלטנה".

 3. מיחזור שמרים יחסוך לך 2-8 $ לאצווה
 4. קנה את הכשות שלך בכמויות גדולות (נניח קנה 1 ליטר של כשות מרירה נקייה אמיתית (שלא תתרום לשום טעם), ואז יש לך כמויות קטנות יותר מהזנים השונים של ארומה וכשות טעמים.

 5. אל תבשל בירות הופיות בטירוף, העלות תצטבר.

 6. אם היית רוצה לנקות קשה, אתה יכול לנסות למצוא חקלאי ידידותי שמגדל שעורה כיתה מאלט ומלטה בעצמך (אבל אני ממש לא אמליץ על זה)

 7. שהייה במונטנה נשמעת חבל שאתה צריך לשלם כל כך הרבה בהתחשב בכך שהרבה מלצרים מבוססים על החוף המערבי למען השם. אני אוהב את הרעיון של AG, אבל אם אוכל להשיג DME זול אמיתי, ההבדל בעלויות ייקח הרבה קבוצות לפני שזה עשה הבדל גדול, אפילו עם הגדרת BIAB, בין השאר כי הייתי מסרב להתיישב עבור טחנת קורונה / ויקטוריה ואני אהיה מת לפני שאשתמש בקביעת מערוך כדי לרסק את התבואה שלי, אני יכול להתמודד רק עם הדגן המיוחד. (מטחנות טובות יותר הן 100-200). ואם אתה לא קונה גרגירים מיוחדים בתפזורת נוטים לרוץ 1.50-2 $ לק"ג, ואם תקבל את זה בכמויות גדולות מראש, זה ילך מהר מדי.

 8. פיתרון למספר 7 הוא להקים מועדון עם כמה חברים // לראות רכישת תבואה בכמויות גדולות ולחלוק את עלות הציוד.

 9. אם אתה עושה את כל הדגנים, אתה יכול להסתכל על מנת להשיג מאלט טוב משתי שורות ולקרוא כיצד להכין לעצמך דגנים קלויים וקריסטל. ופשוט לקנות מאלט פטנט שחור או חלק מהדגנים המיוחדים באמת.

+1 ב- DME עם חיי מדף טובים יותר מ- LME
#3
+1
Jeff Roe
2010-11-09 05:24:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יכול להמליץ ​​על מקום לחנות, אבל אתה במונטנה וזה בוונקובר לפני הספירה, אז אני לא חושב שזה יועיל במיוחד. אבל אם יש לך גישה לחנות כמוה שמוכרת תמצית מאלט נוזלית בתפזורת, הדברים האלה יכולים להיות די זולים.

למרות שאמרת שאתה לא רוצה לעשות הכל -דגן, הייתי מציע לך לפחות לבדוק את זה. זה יכול להיות זול יותר ממה שאתה מצפה. התחלתי לאחרונה לבשל כל הדגנים, והוצאתי פחות מ -100 דולר על ציוד נוסף. ואם אתה נהנה להתבשל, אני חושב שלא תתחרט - יש עוד כל כך הרבה מה ליהנות. ומנה של 23 ליטר (6 ארה"ב לגל) יכולה לעלות בקלות עד $ 14 לערך.

#4
+1
paul
2011-11-09 04:56:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כאשר אתה כולל את המחיר הגבוה של תמצית, שמרים נוזליים וכשות אם אתה משתמש בהרבה, 40 $ הם בערך ממוצעים - זה לא גבוה אם אתה מתחיל ממתכון ולא קונה ערכה. אתה יכול לרדת זול יותר עם ערכה, אבל אני חושב שתמצא שהערכה כנראה תכלול פחות מהמתכון ותלמד יותר משימוש במתכון לעומת ערכה. זה שום דבר נגד ערכות, כנראה שהבירה תטעם כמו המתכון. זה נכון במיוחד אם אתה קונה בחנות מקומית ביתית, שם הם כוללים את עלויות המשלוח שלהם במחירים.

עם זאת, יש כמה דרכים בהן אתה יכול לחסוך כסף. הדבר העיקרי שמצאתי הוא שה- LME נמצא באופן משמעותי יותר בחנויות המקומיות. מיכל של £ 3.3 של Briess LME ב- LHBS נמצא בסביבות 13-14 $ בשכונה שלי, בעוד שזה בערך $ 9 באינטרנט, אבל אז אתה משלם משלוח. אבל גם עם משלוח, אתה עדיין יכול לחסוך כסף ברכישת LME באופן מקוון. בחלק מהחנויות יש מבצעי משלוח חינם אם אתה קונה סכום מסוים. לדוגמה, ל- morebeer.com יש משלוח חינם מעל $ 59. אם אתה קונה LME באופן מקוון בכמויות גדולות, אתה בהחלט תחסוך שם. יש לו חיי מדף, אבל אם אתה שומר אותו במקרר זה אמור להימשך כמה חודשים.

אני מעדיף לטחון את הגרגירים שלי קרוב ליום שאשתמש בהם ככל האפשר, ואני לא הבעלים של גרגיר דגנים, אז אני מנסה לקנות אותם ב- LHBS. צריך לשמור על שמרים קרים, במיוחד שמרים נוזליים ולכן זה מסובך לקנות באינטרנט מבלי שיהיה יקר מכיוון שאתה זקוק לחבילות קרח ומשלוח מהיר.

אני חושב שמקובל להכיר בכך שאם אתה רוצה לחסוך הכי הרבה כסף בטווח הארוך, כל התבואה זולה יותר מבישול תמציות. אני עדיין עושה תמצית, אבל אני מתכנן להתחיל להכין תנור בקרוב עם תבנית זולה כזו:

http://www.homebrewtalk.com/f39/easy-stovetop -כל-דגנים-בישול-תמונות -90132 /

#5
+1
charlie
2014-02-12 10:04:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

DMEmart.com, קנה כשות לפי קילו והשתמש בשמרים שלך מחדש. אתה אמור להיות מסוגל לחלוט אצווה עבור פחות מ $ 25/5 גלונים. פחות מ- 30 $ אם אתה רוצה לעשות זאת.

נכנסתי לבשלת בית צעירה, כמו בישול מלא בדגנים בתיכון (ההורים חשבו שזה בסדר, כל עוד לא השתכרתי) וויתרתי על התחביב בשנות העשרים לחיי, נמאס לי לשלם סימון של 200% או יותר לטורקיות הסנוב של הבירה שקנו את החנות הביתית בה גרתי, עשתה המון עבודות וניקיון, בנתה / קנתה ציוד ועדיין שילמתי יותר ממה שיכולתי לקנות עבורו. עשה במקום יין במשך עשור. חזרתי בזה לפני כמה שנים כשהבנתי שאני יכול להפוך לאגרים בסגנון גרמני לזול יותר ממה שאני יכול לקנות אותם. אני משתמש בכל DME וקונה כשות לפי לירה תמורת בדרך כלל $ 1 עד $ 1.5 לאונקיה. לאחר המשלוח. אשדות הם בדרך כלל התמורה הטובה ביותר, כך נראה. אפילו השתעשעתי עם - טהרנים, אנא שב כדי שלא תקבל זעזוע מוח כשאתה מתעלף - סוכר תירס ואל תחשוב שהתוצאות היו גרועות מדי, אבל אל תחשוב שיש יתרון בעלויות רב. אני שוהה במשך חודש במקרר במרפסת, מבקבוק בפלסטיק שני ליטר ואוהב את הבירה שלי בסדר גמור. אני גר ביער ולא מנסה להרשים אף אחד. עם זאת, אני משלם כ -65 דולר לבירה. על מה שאשלם עבור מקרה של מילר לייט במכולת. הדרך שלי טובה יותר.

#6
  0
Chino Brews
2014-01-03 03:13:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה רעיונות לחסוך קצת בכל אצווה:

PBW עולה הון לכל lb. אם אתה קונה £ 50. בכל פעם, זה הכי זול. לקנות בכמויות גדולות עם כמה חברים? כמו כן, ה- £ 5. מיכל מ- Midwest Supplies קרוב למדי למחיר לכל קילו, אם אתה יכול לקבל משלוח חינם. או לוותר על PBW ולהסתדר עם Oxyclean זול בהרבה.

כמו כן, אינך זקוק לחמישה ליטרים של Star-San עבור מנה. אני מסתדר עם שני ליטרים ומשתמש במזרק ללא מחט (השתחרר מבית המרקחת - הוא משמש לניהול טיילנול נוזלי לפעוטות) כדי לערבב כמויות קטנות יותר ביחס של 5 מ"ל לליטר מים טהורים. אני כנראה יכול להסתדר עם ליטר אחד אם הייתי שקול לגבי השימוש שלי. או שאתה יכול לשמור את סטאר-סן בתוך דלי אטום של חמישה גלונים - זה נמשך זמן רב אם אתה משתמש במים רכים להכנתו.

#7
  0
Wyrmwood
2014-02-06 03:10:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן גם להחליף עד 20% מחשבון המלט בסוכר שולחני מבלי להשפיע מאוד על המוצר המוגמר. זה יפחית את המילטיות אבל אחרת די מתייבש החוצה. כל "זה טעים כמו סיידר" נראה מיתוס. YMMV

#8
  0
mpurkeypile
2014-02-07 10:04:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה המלצות:

 1. השתמש שוב בשמרים שלך: תחסוך ~ 2 $ - ~ 7 $ תלוי בסוג השמרים שאתה משתמש בהם.
 2. צור סטרטר שמרים ו לחטא טוב. אם אתה צריך לזרוק אצווה אתה מבזבז זמן וכסף.
 3. אני לא בטוח לגבי מונטנה, אבל בדוק לגדל כשות משלך. קל לגדל אותם ואתה יכול לחסל את העלות הזו במידה מסוימת, תלוי בסוגים ובכמה שאתה מגדל.
 4. קנה בכמויות גדולות.
 5. לטווח ארוך, עבור לכל הדגנים וקנה דגנים בכמויות גדולות.
 6. סוג של ספירות אם אתה מעוניין: לחלוט קבוצות גדולות יותר. אתה יכול להכין מנה ראשונה גדולה (הפחתת עלות שמרים) ואתה חוסך זמן מכיוון שזה כמעט אותה כמות של עבודה לחלוט 10 ליטרים במקום 5.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...