שְׁאֵלָה:
איך אתה מתייג את הבקבוקים שלך?
Fishtoaster
2010-11-09 11:59:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כיצד ניתן לסמן, לתייג או לזהות אחרת את תכולת הבקבוקים שלך? כרגע אני משתמש בנייר דבק ובסמן, אבל אני סקרן במה שרוב האנשים משתמשים.

איך זו שאלה מקובלת? http://homebrew.stackexchange.com/faq#dontask
זה כנראה היה מנוסח טוב יותר כ"מה הדרך הטובה ביותר לתייג בקבוקים. " עם זאת, זה כמעט בן שנתיים - התלונה על כך שזו שאלה לא חוקית בשלב זה לא יכולה להיות שימושית במיוחד.
למגיב יש נקודה, אבל זה מידע שימושי וישן במקצת, אז אני עובר ל- CW
30 תשובות:
#1
+23
LoganGoesPlaces
2010-11-09 21:52:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התחלתי רק לסמן מכסי בקבוקים בעזרת שארפי. זה עבד טוב למטרות שלי, אבל בכל פעם שאני נותן את זה למישהו לא היה להם מושג מה זה. בחג המולד האחרון נתתי בירה במתנות, אז הכנתי תווית מיוחדת. קניתי נייר עם תווי בקבוק בירה והצלחתי לעצב כל צורה ולהדפיס אותה. חיתוך התוויות היה כאב, יישום התוויות היה כאב, ואחרי המחלקות מחציתן ירדו.

לאחרונה השתמשתי בגיליונות תווית הדיוור המיועדים למדפסת שלך. הם דביקים כך שממש קל לשים אותם. הם גם ממש זולים. בדרך כלל אני פשוט כותב את התווית ביד אבל אתה יכול להדפיס אותה. אני חושב שהם נותנים לבקבוקים תחושה של "bootleg", מה שאני אוהב.

אני משתמש גם בתוויות כתובת. ל- MS Word יש אפשרות ליצור דף מלא בתוויות שכולן מרווחות כך שיתאימו לגיליון (אני בטוח שיש המון תוכנות אחרות שיכולות לעשות זאת גם).
שארפי על הכובע היא שיטת הבחירה שלי. קל לביצוע וכאשר משליכים את המכסים לא נותר זכר לתיוג.
+1 גם אני עושה את אותו הדבר - אם אתה משתמש בתוויות Avery יש להם תבניות עבור Word, Photoshop וכו '.
+1 על תיוג הכובעים. לדוגמא, עשיתי אולי "P" עבור פורטר ו"אני "עבור IPA כדי להפוך את זה למובן יותר.
נחמד לראות שכולכם עושים משהו דומה. אני משלב כיפות צבעוניות עם כתובות מעל הכותרות, כמו אותיות, סמלים, מספרים. לכן, בעוד הכתוב מובחן (בדרך כלל מזהה האצווה שלי), הצבעים יכולים להציע לך משהו לגבי הבירה, כמו כיפה לבנה לבירת חיטה, וכובע אדום עבור IPA, וכן הלאה. מספיק גם לחברים שלי למצוא את הבירה כשפותחים אחת חדשה או אפילו לבחור. http://goo.gl/GzEL1R, http://goo.gl/Cv8Clq
#2
+18
chatche
2012-06-28 00:38:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מעצב את התוויות שלי ב- Pixelmator. הם די קטנים בגודל 2.25 "x 1.25" אבל בדרך זו אני לא משתמש יותר מדי בנייר. אם כבר מדברים על נייר אני רוצה לקחת שקיות מכולת ולחתוך אותם לגיליונות בגודל 8.5 "x 11" ואז להזין אותם למדפסת הזרקת הדיו שלי בדיוק כמו נייר רגיל בגודל אותיות. נייר שקיות למכולת יש מרקם יפה, עובי וצבע חום שאינו בהיר בצורה מסנוורת כמו נייר מדפסת רגיל.

בדיוק כמו שטימון הזכיר, אני משתמש בחוטים להצמדת סביב צוואר הבקבוק. הרבה יותר נחמד מלגרד תווית דבק. למרות שלוליית החוטים יכולה להחליק כאשר מכניסים את הבקבוק לשרוול בעל שש חבילות.

שכבה מהירה של פוליאוריטן תעניק לתוויות ברק יפה ותמנע מהם להירטב במקרר של קרח. אתה יכול להשיג בקבוק ריסוס ממנו בחנות החומרה.

home brew twine label

רעיון טוב. מעניין אם הצלחת להדביק את החוט לבקבוק חם?
לא רעיון רע. ההתמודדות עם הדבק תהיה מעט כאב כשמכניסים את התוויות. אבל אז הם היו מאובטחים יפה.
אני עושה את אותו הדבר לגבי יין, בעזרת קרטון חום כדי ליצור תווית נוקשה. מייצג מצגת הרבה יותר נחמדה מאשר פתרונות המסקינג טייפ / שארפי שאחרים משתמשים בהם.
לשווא דומה, אני משתמש בתגי מזוודות חומות וכותב עליהם בעט https://www.amazon.co.uk/Manilla-Strung-70x35mm- Baggage-Labels/dp/B006YTHC8O
אני משתמש בתג מסוג אחר שיש בו חור גדול לעבור מעבר לצוואר, אבל זו בהחלט הדרך ללכת - הסרת תוויות דבק זה כאב! לאחר מכן בדרך כלל אני מתייג 3-4 בקבוקים בתיק, וכדי לכסות הכתר, צבע את הכובעים (אני בעיקר כובע EZ / Grolsch).
#3
+14
nuttzman
2011-10-14 10:01:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה להשתמש ב מכסי בקבוקים מותאמים אישית. הם ממש זולים ותוכלו לעצב כל מה שתרצו ולהדפיס עליהם. הם גם מייצרים גרבונים טובים לכל חבר / בני משפחה מבשלים בבית.

מגניב! לא היה לי מושג שזה קיים.
אתר נהדר! עכשיו אני רק צריך לעבוד על Adobe Illustrator Skillz שלי.
#4
+13
sgwill
2010-11-09 18:50:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא מתייג את הבקבוק עצמו, כי אני שונא להסיר את התוויות מאוחר יותר.

במקום זאת, אני מסמן את הכובע בעזרת חדה. יש לי מוסכמת מספרים / שמות בה אני משתמש, בדרך כלל משהו כמו קיצור שנה-אצווה

לדוגמה, 10-04 HB היא הבירה הרביעית של 2010, והוא מריר Hellcat שלי.

איך מישהו אחר יודע מה יש בבקבוק? תיוג בקבוקים חשוב מסיבות בטיחות כמו גם לצורך שמירת רשומות.
בדרך כלל יש לי תרשים מה המשמעות של אשתי, אבל כן, כשאני נותן אותו אני כותב להם מפתח קטן.
בְּטִיחוּת? תצטרך להסביר ...
#5
+7
Timone
2010-11-10 02:27:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מכין את התוויות שלי ב- inkscape / gimp ומדפיס אותם על גבי כרטיסי הקלף. חתכתי אותם קצת יותר מכרטיס ביקור, אגרוף חור בצד אחד וקושרתי אותו סביב צוואר הבקבוק עם מעט חוט. זה נותן אפקט קלאסי ממש בלי צורך לגרד מדבקות מהבקבוק.

זה רעיון נחמד!
אני עושה את אותו הדבר אבל משתמש בגליונות כרטיסי ביקור מחוררים. כמו כן, אם מרססים אותם בשופכן שקוף לאחר הדפסתם, הדיו לא יעבור כאשר הם יירטבו במקרר.
#6
+5
RobM
2010-11-09 22:29:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התחלתי לכתוב על מכסי הבקבוק עם סמן, אבל יכול להיות קשה לכתוב על הכובע. לאחרונה השתמשתי במדבקות למכירת מוסך בצורת עיגול על הכובעים. זה קל לשימוש ואני לא צריך להסיר שום דבר מהבקבוק עצמו. אם אתה יכול למצוא את התוויות הרב צבעוניות, זה מקל על זיהוי הבירה במבט חטוף הרבה יותר.

אני עושה את זה. אתה יכול להתאים 3 שורות טקסט קצרות באותן תוויות עגולות, בהן אני משתמש לתאריך, שם הבירה ו- ABV. החבילות בעלות 4 הצבעים מושלמות, מכיוון שלעתים נדירות יש לי בירות מיותר מארבע קבוצות, אז אני פשוט מסובב את הצבעים.
#7
+5
Colin
2012-02-07 05:26:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אינך זקוק לשום דבר המותאם אישית מדי, תווית הבירה היא אתר מצוין להכנת תוויות קלות. הם טוענים שיש להם מזל טוב להשתמש ב חלב כדבק, אם כי עדיין לא ניסיתי זאת באופן אישי.

השתמשתי בחלב לחלוטים של 10 איש. אמנם מעט זמן רב, אך מעולם לא הופיעו תוויות. נייר מדפסת רגיל, מדפסת לייזר וחלב.
#8
+4
joseph_morris
2014-02-05 07:53:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מדפיס על תוויות Avery 5408, שמתאימות יפה על מכסי הבקבוק.

אני עושה עיצוב תוויות בפוטושופ אלמנטים 2.0 (שהוא הפוטושופ ה"לייט "כמו משנת 2002, אבל כנראה גרסאות מאוחרות יותר עובדות גם).

כדי ליצור טקסט מעגלי שמסביב להיקף התווית ב- Photoshop Elements:

  1. הכין בד ריק ריק, בערך 1000x1000;
  2. שים טקסט - אני עושה את שמי, מבשל שם, תאריך בקבוק - בערך 10% מהדרך מלמעלה, כוונן את גודל הגופן כך שהוא יעבור כמעט לכל אורכו, עם מקף או מפריד נקודות בסוף;
  3. הפעל את Filter-> Distort-> קואורדינטות קוטביות. זה הופך את הטקסט לעיגול, והוא יהיה כרבע מגודל הבד.
  4. לוגו adda באמצע (אני פשוט משתמש בתו הראשוני שלי בגופן "מגניב" ובצבע נפרד לכל מבשל, כדי שאוכל להבחין בהם מהר יותר במקרר).
  5. ol >

    העתק תמונה ללוח. הורידו את התבנית Avery 5408. הדבק את הלוגו שוב ושוב. הדפס, והדבק על מכסי בקבוקים.

#9
+4
Jan Steinman
2012-06-18 23:12:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בקצה התחתון של הדברים - בדומה ל"חדק על הכובע "אך ידידותי יותר לסביבה - אני משתמש בעפרון שומן. אתה יכול לכתוב ישירות על הבקבוק והוא יורד בקלות עם מכונת שטיפה מסוג "ברלו".

הקליפות מעפרון השומן יכולות להיכנס לכיריים או לקומפוסט, ואין שום חתיכת פלסטיק להשליך .

#10
+4
Jason Meckley
2012-06-19 16:30:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נייר מדפסת וחלב. זה נכון חלב!

אני מדפיס את התוויות על סילון הדיו (לייזר עדיף מכיוון שהדיו לא יעבור) ואז טובל אותו בחלב ומצמיד לבקבוק. הפעל את הבקבוק מתחת למים חמים למשך מספר שניות והתווית מיד תיכף.

#11
+4
Wayne
2011-11-05 00:59:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור לחנות המקומית לשיפור הבית ולקחת קצת "צבע לוח גיר" (ספריי צבע). אתה יכול להדביק קטע מהבקבוק שלך, לצבוע ולתייג אותו בגיר. תרצה לצייר חלק שלא נוגעים בו כל כך הרבה ... אולי את צוואר הבקבוק.

#12
+3
Flyhard
2012-11-27 15:34:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תכננתי לעצמי תווית ב- Inkscape וקניתי משחת חיטה בה אני משתמש כדי להדביק אותה על הבקבוק. עובד די נחמד, אבל די קל להסיר אותו שוב.

גיליתי שלפעמים התווית יורדת בחלקה בזמן הייבוש, אבל אם רק תסיר אותה אז, טפח אותה בעבר והניח אותה שוב, היא עובדת בדרך כלל מקלות.

#13
+2
Homebrew Hero
2012-02-07 01:26:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קופה תוויות בירה לשימוש חוזר למבשלים ביתיים מבית בירה נצמדת. זו ללא ספק הדרך הקלה ביותר לתייג, ובנוסף ניתן לעשות שימוש חוזר בתוויות. הם עובדים מצוין.

#14
+2
user6637
2014-03-31 22:10:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בתוויות דיוור של Avery. יש לי רקע בעיצוב גרפי ולכן אני רוצה לייצר תווית מקצועית. אני עושה את העיצוב בפוטושופ ומדפיס אותם 10 לגיליון. הם יורדים בקלות לאחר השרייתם במי סבון חמים למשך 30 שניות.

אני יודע שהרבה אנשים משתמשים בנייר דבק וכאלה. לי שום דבר לא אומר "לשתות על אחריותך בלבד" כמו תווית נייר דבק. הרבה יותר טוב שתיין חדש נכנס לבירה שלי בתחושה טובה.

#15
+2
Rodman S
2015-07-16 00:31:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חוט טוב, אתן את שני הסנטים שלי. +++++ 1 עבור BeerClings. קל לשימוש, משתלם והכי חשוב לשימוש חוזר. נמאס לי לנסות לעשות אותם בעצמי ומצאתי שאלה עובדים הכי טוב מכל אלה שניסיתי באינטרנט. הם בהחלט יחזיקו מעמד הכי הרבה זמן. אני חושב שיש להם גם את הסטודיו הטוב ביותר לעיצוב, טונות של קליפ ארט ותבניות לעבודה.

#16
+2
J Wynia
2010-11-10 03:16:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עשיתי הדפסה מסוימת של תוויות וגם כמה מדבקות מ- StickerMule.com, אך עבור תוויות מהירות, אני משתמש באחת מאותן מכונות לייצור תוויות "DYMO" בהן אתה מקליד עליה והיא פולטת תווית טקסט. זה די שימושי לסימון תוססים, חביות וכו 'עם תוכן ותאריך. קנינו את זה כדי לתייג שטויות במוסך, אבל זה יצא שימושי גם לבקבוקים וגם לשאר.

איך התאמן מדבקות הוויניל? אני מתכנן להדפיס מדבקות עם עיצוב עם כרזה ריקה שאוכל לחדד את סוג הבירה / שם ואז (בתקווה) להסיר את התווית עם אלכוהול מפוגל כאשר אני מבקבבת אצווה נוספת. שאלתי שאלה שקשורה לזה, כאן: http://homebrew.stackexchange.com/questions/381/permanent-bottle-labels
#17
+2
Tom W.
2012-06-25 22:02:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין לי כישורים אמנותיים. אני משתמש ב beerlabelizer.com כדי ליצור תווית. הדפיסו על נייר רגיל. גזור את התוויות. השתמש במקלות דבק רגילים כדי למרוח דבק בחלק האחורי של תווית הנייר ולהתקין על הבקבוק.

החיסרון בגישה זו הוא שאתה לא יכול לשים אותם במקרר עם קרח שכן התווית תגיע. כבוי. זה גם יתרון מכיוון שהסרת תיוג היא סופר קלה. נראה שהתוויות נשארות בסדר גמור באחסון ובמקררים.

אני מחדד את המכסה לזיהוי אם עדיין לא החלתי תוויות.

#18
+2
PeterParker
2012-06-29 13:08:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לרוב אני מקבל את התוויות שלי מ- beerlabelcreator.com. יש להם כמה עיצובים מדליקים, ולוקח רק כמה דקות ליצור תווית נחמדה ולשמור אותה כקובץ PDF להדפסה עם תוויות 2x3 או 3x4 לגיליון, תלוי בגודל הבקבוק. השתמש במקל דבק או בחלב כדי להדביק לבקבוקים.

#19
+1
Philippe
2015-10-11 07:03:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יוצר תווית ב- PaintShopPro (אפילו Microsoft Paint היה עושה זאת).

המידע שאני בדרך כלל מעלה על התווית: שם הבירה, סוג, תאריך בקבוק ואחוז אלכוהול, אני מוסיף גם כמה שורות / תמונות כדי להפוך את היפה יותר.

ואז אני מדפיס על נייר רגיל (6 תוויות לגיליון). לאחר שחתכתי את התווית לגודל, אני משתמש במקל דבק נייר כדי להצמיד את התווית לבקבוק. הם נדבקים היטב, אך ניתן להוציאם בקלות רבה על ידי השריית הבקבוק במים למשך מספר שניות.

הנה התהליך שלי בפרטים: כיצד ליצור תווית בירה

זה עבד די טוב למעלה משנה. הנה התווית האחרונה שלי: custom made beer label

בדיוק מה שאני עושה (בנוסף לכוסות בקבוק צבעוניות: כל אצווה מקבל צבע אחר). מקל הדבק נוטה להיצמד לזכוכית בצורה יציבה מאוד, אך קל מאוד להסרה.
#20
+1
Graeck
2012-02-07 04:00:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

+1 לקבלת חדה על הכובעים.

לפעמים אני מדפיס תוויות ומרטיב את החלק האחורי של הנייר עם ספוג שהושרה בחלב - ואז מטיח את התוויות. כשהחלב מתייבש, התוויות תקועות על די טוב ... וקל מאוד להסיר אותן עם השריה קצרה.

#21
+1
hoffiee
2017-05-24 02:39:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני הולך עם שתי חלופות שונות, זה באמת תלוי כמה זמן אני רוצה להשקיע בזה.

1: תווית עיצוב ואז הדפיס אותה על A4 רגילה, גזרה אותה ואז החל עם מקל דבק. לוקח הרבה זמן לצרף, אבל קל להסיר את התווית והדבק.

2: מכסי צבע שונים עבור קבוצות שונות, ואז אני עוקב אחר הצבע לאיזו אצווה בגיליון האלקטרוני. יחד עם מתכון, והערות בישול לאותה אצווה.

#22
+1
jsolarski
2018-01-23 21:21:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בתוויות ניתנות להמסה לשירות אוכל. הם נמסים במים ואינם משאירים שאריות, וניתן להשתמש בהם עם חד או עט.

קישור למוצר דומה שאני משתמש בו

#23
+1
Mitchell Collinsworth
2016-04-24 10:13:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה רוצה דרך קלה וזולה לשים את התווית על הבקבוק שלך נסה חלב. וודא שהבקבוקים יבשים, צבע את גב הנייר בחלב ולחץ עליו. הוא מתנגד להזעה, נצמד היטב ויורד לחלוטין אחרי כמה שניות להשרות במים סבונים חמים.

#24
  0
rusty
2017-08-08 23:35:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מופתע שאף אחד לא הזכיר את GrogTag.

אתה יכול ליצור עיצוב משלך או לבחור תבנית להתאמה אישית באתר שלהם - הם מודפסים ונשלחים אליך. הסיבה שאני מאוד אוהב את התוויות האלה היא שהן יוצאות קלות במיוחד וניתנות לשימוש חוזר - הן ידבקו על בקבוקים שוב ושוב, ואם תכתבו עליהם עם סמן מתאים תוכלו לנגב אותו. אז הכנתי עיצוב ריק (איש) עם שם מבשלת הבית שלי והלוגו שלי, רווחים לשם המבשלה, OG, IBU, ABV, מבושל בתאריך, הערות וכו 'כדי שאוכל לכתוב את הפרטים עבור כל מבשל.

התוויות יוצאות ממש נחמדות. הזמנתי כאלה מיוחדים לחלוטות שאני לוקח למסיבות משרדיות וכו 'והן באמת נראות מקצועיות ובדרך כלל הן להיט.

#25
  0
Brewdog333
2018-04-10 06:03:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בקופסאות בקבוקים מותאמות אישית של Crushtag או Grogtag.

#26
  0
fearoffours
2010-11-09 16:59:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מעצב את התוויות שלי ב- Inkscape ומדפיס אותם במדפסת לייזר על גבי תוויות של Minilabels שיש להם מספר עצום של תוויות בחומרים שונים / שיטות הדבקה והדפסה. .

#27
  0
Adam Kalnas
2011-10-14 05:32:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור בקבוקי יין .. אנו משתמשים ב תגי בקבוקי מרתף יין. זה נחמד להיות מסוגל לקרוא את מה שגידלת מבלי לשלוף את כל הבקבוקים שלך ולנסות למצוא את זה שאתה מחפש. הם מוכרים נייר חד פעמי זול מסוג & לשימוש חוזר בסגנון מחיקה יבשה.

#28
  0
Nicholas Trandem
2010-11-10 10:13:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מעצב את התוויות שלי ב- OOo Writer ומדפיס אותם על נייר תווית. אני לא זוכר את שם המותג מעל לראש (זרקתי את האריזה), אבל זה דברים נהדרים. הרבה יותר זול מ- Minilabels ורב-תכליתי מכיוון שיש לך את כל 8.5x11 לעבוד איתם (בדרך כלל אני עושה 9 תוויות לגיליון).

#29
  0
Room3
2010-11-10 02:34:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאני נותן בירה במתנה או אשלח את הבירה שלי לזמן מה אני מדפיס את התוויות שלי על תוויות דיוור. ואז אני נותן להם תרסיס קל של לכה כדי לאטום אותם (כדי שהדיו לא ייגמר מעיבוי).

אם הם לא נוגעים לרומן כזה רשמי, אני מסמן את הכובע בעזרת חדה. / p>

#30
  0
chthon
2018-04-10 17:58:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כחומר בסיס לתוויות, אני משתמש בנייר גומי בגודל A4 (או כמעט Letter). אני לא רוצה להתעסק עם חלב או מקלות דבק. הייתי שם, עשיתי את זה, מקלות דבק לוקחים יותר מדי זמן, והתוצאה אפילו עובש במוסך שלי.

נייר גומי מופיע בקלות עם מעט השרייה, אך לא בגלל עיבוי מים על הבקבוק. .

אני מעצב את התווית שלי ב- LibreOffice / OpenOffice, ומדפיס רק בדיו שחור. זה מאוד עמיד למים. כדי לחסוך בדיו, אני משתמש בעיקר בגופני מתאר לתווים גדולים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...