שְׁאֵלָה:
איך להוסיף קפה / עולש לבירה?
CLJ
2010-11-10 06:07:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכנו כמה בירות קפה. פעם השתמשנו בקפה זול על ידי בישול סיר חזק והוספנו לרתיחה. יצא מאוד חומצי. את הבירה הבאה שאנו מבשלים הלכנו עם OG 1.070 מעט גבוה יותר והוספנו 1/2 קילו תערובת ארוחת בוקר של סטארבקס במשך חמש הדקות האחרונות של החדרת הדגנים. הבירה ההיא יצאה נהדר, אבל לא יכולנו לטעום את הקפה כמו שהיינו רוצים. אני מעוניין לעשות עוד קפה אחד ושקלתי קפה קונה מכיוון שהוא נועז אך מתון או עולש ב / ג לחבר היו תוצאות טובות. איך מכינים בירת קפה נהדרת ומעולה שתוכלו באמת לטעום את הקפה אך אינה חומצית מדי?

תֵשַׁע תשובות:
#1
+7
CJBrew
2010-11-10 21:59:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי מכינה סיר של קפה חזק באמת במכבש צרפתי או כל דבר אחר (או אספרסו אם יש לך מכונה). באופן אידיאלי, הוסיפו אותו למשנית, כי התסיסה הראשונית תפוצץ הרבה מהארומה הנחמדה.

עשיתי זאת בעבר בחסך והשתמשתי בכ -4 כפות קפה בקפיטייר 1 ליטר.

אני שניה אתזה. השתמש במכבש צרפתי, וחלל אותו קר. כלומר, תנו לשטח לצלול במשך 4-6 שעות בצנצנת העיתונות לפני הלחיצה. קפה מבשל חם מחיל יותר טאנינים מרים. כמו כן, בישול בסיר קפה בטפטוף רגיל ממצה באופן משמעותי את הטעמים שאתה מחפש. לבסוף, השתמש בקפה פחות חומצי כמו סומטרה, מונסון, סלבס קולוסי, מרוגוגייפ וכו 'הימנע משימוש בקפה חומצי מאוד כמו קונה או הר גבוה ג'מייקני.
#2
+6
Matt Utley
2010-11-10 07:23:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה הכנתי ארוחת בוקר ופשוט הכנסתי לפולי קפה טחון. שמתי שם כוס קפה של סופגניות דונקין טחונות. טעם הקפה בהחלט שם מבלי להיות מוחץ.

אתה יכול גם לחלוט מעט קפה ולהוסיף בשני או בבקבוק.

כמה קפה הוספת?
נראה שהקפה של קפה מבשל בלילה הקודם היא הדרך הפופולרית ביותר להימנע מבעיות חומציות בשעועית בעת הכנת בירות חדורות קפה.
בישול קר הוא הדרך ללכת כמתואר על ידי brewchez. הייתי מוסיפה כי עדיף להוסיף במהלך בקבוק או חבית כדי להימנע מטעמי "קפה מעופש" עקב חשיפה לחמצן במהלך משני. עשיתי את זה עם קפה אתיופי עם טעמי אוכמניות פנטסטיים שנמשך לאורך כל חיי הבירה (בחבית).
@KRock האם אתה מרתיח את הקפה לאחר בישול קר לחיטוי לפני הוספתו לבירה?
#3
+3
Denny Conn
2010-12-03 21:58:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בשתי שיטות .... אתה יכול "לייבש שעועית" את הבירה באופן משני באמצעות 4-8 פוז. של שעועית סדוקה גס. זה מייצר ארומה נהדרת ומעט טעם. לקבלת טעם רב יותר של קפה, אני מוסיף קפה חזק בבקבוק או בזמן החבית לפי הטעם. זה הרבה יותר קל לשליטה מאשר תוספות לקומקום או למשנית.

איך נמנעים מזיהום בשיטת "שעועית יבשה"?
בין ה- pH הנמוך לתכולת האלכוהול, זה פשוט לא דאגה.
#4
+2
Mike Miller
2010-11-10 08:01:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עשינו סטאוט קפה שיבולת שועל אירי והוספנו סיר אחד של קפה חזק וטוב ממש לקראת הפרימייה לפני שזרקנו שמרים. סוג זה השליך את כל קריאות הכבידה הספציפית, אך ידענו שבכל מקרה הדבר יהיה חזק מספיק.

נראה שזו השיטה הפופולרית. האם זה היה חומצי? אולי זה היה רק ​​סוג הקפה במקום השיטה בה נעשה שימוש.
באופן מפתיע זה בכלל לא היה מר. זה יכול להיות שיבולת השועל ששיוותה אותה.
#5
+2
BozoJoe
2010-12-03 08:33:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טחן את פולי הקפה שלך מתישהו במהלך הרתיחה שלך. ככל שהרתיחה מאוחרת יותר טוב. מניחים את הטחנות לשקית מוסלין. כשהרתיחה שלך הושלמה וה wort יורד מתחת ל 210F, תלות את שקית הטחנה של הטחנה לתוך ה wort החם. בדרך כלל אני הולך 5-10 דקות. הסר שקית מוסלין והתחל לצנן. אתה בהחלט לא רוצה להכניס את הקפה במהלך הרתיחה מכיוון שהוא יכניס את כל החומצות.

#6
+1
Nicholas Trandem
2010-11-10 08:55:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אדמות יכולות להיות די מרירות ברתיחה ארוכה. הייתי מציע להוסיף תמצית או משקאות קפה טובים (אני ממליץ על Bros Leopold אם אתה יכול להשיג את זה - בלי כימיקלים לא נעימים כמו Kahlua). שיטה זו מאפשרת לך גם להיות ספציפי באמת בכמות הטעם שברצונך להוסיף - להוציא כוס או שתיים מהמשנית ולהוסיף את התמצית עד שהאיזון תקין, ואז לשנות את היחס עד לאצווה כולה. >

#7
+1
Bullet86
2011-02-23 18:52:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכנתי סטאוט אימפריאלי @ 9.2% וכדי לגנוב את דני חסרונות המונח "שעועית יבשה" גלון אחד ממנו על 15.3 גרם שעועית טחונה גסה למשך יומיים. טעם הקפה היה בולט מאוד, ואחרי 3 שבועות היה עדיין חזק. כנראה עזר שזה היה כל כך חזק, אבל זה עדיין היה קפה חזק מאוד. אולי מחצית מכמות הקפה הזו או להשאיר רק למשך יום.

#8
+1
Jon
2011-07-31 21:14:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכל להגיע עכשיו לבריטניה לפחות שקיות קפה אלה (בדומה לשקיות תה אך גדולות יותר ובתוכן קפה). הם מגיעים אטומים בנייר כסף ומוכנים לצאת לדרך. שמתי אותם בתערובת במהלך כל תהליך התסיסה. מכיוון שהם נמצאים יפה בתיק הם פשוט יוצאים כשהגיע הזמן לבקבוק. מיון קפה נהדר.

#9
  0
STW
2011-08-06 01:28:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכנתי אספרסו סטאוט, שם הוסף את האספרסו בבקבוק. אני ממש מומס את הסוכר לאספרסו שעדיין חם; קירר אותו, ואז ערבב את שניהם פנימה. זה התברר טוב מאוד, עם כמות יפה של ארומה וטעם.

בחלק מהשתייה גיליתי שמזיגת השמרים וגם הבירה מוציאה הרבה יותר מהטעם - נראה שהוא מעט נעול בשכבת השמרים של הבקבוק. לשם כך מזגתי את כל הבירה מלבד ~ 1oz, וסיבבתי את הבקבוק עד שהשמרים התערבבו בבירה שנותרה ושפכתי אותו לכוס.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...